Wesele i poprawiny

OFERTA – DJ/WODZIREJ na wesele

Drodzy Narzeczeni!

Ślub jest wyjątkowym dniem dla każdej Młodej Pary, pamiętną chwilą, którą chcemy utrwalić w pamięci na całe nasze życie. Znakomita zabawa na weselu jest gwarancją, że ten wieczór zostanie niezapomniany, dlatego warto zadbać, aby oprawą muzyczną zajęli się profesjonaliści. Oferuję również swoje usługi w zakresie poprowadzenia poprawin.

Jako Dj i Wodzirej na weselu prowadzę całe przyjęcie od rozpoczęcia, aż do samego zakończenia poprzez liczne toasty, oczepiny i inne przewidziane atrakcje. Moim pomysłem na porwanie gości jest ich integracja na parkiecie, wykorzystując do tego różne tańce integracyjne, quizy i konkursy.

 

Film promo 2015 – wesele:

Prowadzę wesela w stylu zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym.
Zabawy jakie stosuję są niebanalne, w żaden sposób nikogo nie obrażają i nie zawierają podtekstów erotycznych.
Każda Para Młoda otrzymuję dostęp do listy proponowanych przeze mnie zabaw.

Odpowiedni dobór repertuaru muzycznego, jest również bardzo ważnym czynnikiem, dlatego proponuję znane i lubiane przeboje począwszy od szalonych lat 60, poprzez lata 70’80’90, aż do najnowszych hitów, które można usłyszeć dzisiaj w radio. Bardzo pozytywnie na weselu jest również odbierana muzyka włoska. W trakcie przyjęcia przyjmuję również bezpłatnie zamówienia na utwory i dedykacje od gości.

Posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, który zawsze indywidualnie dostosowuje do wielkości lokalu, liczby uczestników i życzeń Pary Młodej. Duża uwagę przywiązuje do oświetlenia, która jest ilustracją muzyki. Stosuję oświetlenie statyczne i dynamiczne, oparte na technologii LED sterowane za pomocą sterownika DMX. Uzupełnieniem oświetlenia jest zapachowa wytwornica dymu i bańki mydlane, która stwarzają wiele radości nie tylko najmłodszym.
Nie stosuję prowizorycznych rozwiązań, dużą uwagę przywiązuje również
do estetyki stanowiska, okablowania i zasilania.

Dużo osób zastanawia się nad zespołem muzycznym i Dj’em? Ja ze swojej strony proponuję jedną z tych alternatyw, jednakże nie będę Państwa przekonywać, który wariant jest lepszy. Wszystko zależy od upodobań i oczekiwań Pary Młodej, mnie nie pozostaje nic innego niż życzyć trafnych wyborów! 😉

Pary Młodej nigdy nie traktuję jako Klientów, lecz przyjaciół, których znam, albo będę miał okazję dopiero poznać. Zależy mi na bardzo szczegółowej współpracy przedweselnej i miłym kontakcie;) Otrzymają Państwo ode mnie ankietę weselną, gdzie są wszystkie szczegóły dotyczące uroczystości.
Do każdego wesela podchodzę indywidualnie.

Co oferuję?

  • Prowadzenie wesela, konkursów, oczepin ;
  • Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy;
  • Szczegółową współpracę przedweselną;
  • Ciekawe efekty: wytwornica dymu i bańki mydlane;
  • Rekwizyty, nagrody podczas konkursów i zabaw;
  • Indywidualne podejście do każdego zlecenia;
  • Montaż, demontaż i transport sprzętu;
  • Gwarancja niezmienności ceny po podpisaniu umowy;
  • Pomoc w organizacja wesela.

Zdaję sobie sprawę, że trudno poznać prezentera muzycznego poprzez stronę internetową, dlatego zapraszam Państwa na spotkanie, które pozwoli szerzej zapoznać się z moją ofertę.
Na spotkaniu prezentuje materiały foto i video z prowadzonych przeze mnie wesel . Szczegółowo również uzgadniam prezentowany repertuar, proponuję ciekawe zabawy i konkursy.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.