O nas

DAMIAN LEMPE

Właściciel, DJ i wodzirej

Muzyka była obecna w moim życiu praktycznie od zawsze. Moja przygoda zaczęła się od gry na pianie, kiedy to w Szkole Podstawowej uczęszczałem regularnie na prywatne zajęcia. Po 6 latach regularnej gry i nauki udało mi się ukończyć Szkołę Muzyczną 1 Stopnia, a dzięki temu warsztatowi wykształciłem słuch i poczucie rytmu.

Początkowo na przełomie gimnazjum i liceum zajmowałem się organizacją imprez w klubach, dzięki czemu poznałem wielu ludzi i już wtedy wiedziałem, że organizacja imprez to coś co mnie interesuje. Wtedy również zainteresowało mnie środowisko DJ-ów, kupiłem pierwszą konsoletę. Mój przyjaciel, z którym zajmowaliśmy się organizacją imprez grał również wesela i to on mnie wciągnął w świat imprez zamkniętych (wesel, imprez firmowych, okolicznościowych i studniówek). Początkowo graliśmy w duecie, jednak z czasem udało mi się skompletować potrzebny sprzęt i rozwinąć działalność pod swoją marką. Równolegle studiowałem na Politechnice i rozkręcałem własną działalność związaną z prowadzeniem imprez. Już na 2 roku studiów stwierdziłem, że praca DJ sprawia mi niesamowitą radość czy samorealizację i przede wszystkim, że jest to co w życiu chciałbym robić. Po zakończeniu studiów do dzisiaj zajmuję się zawodowo prowadzeniem imprez. Dzięki temu macie gwarancję 100% zaangażowania.

Dziś już po setkach zagranych imprez i bogaty w doświadczenie z profesjonalnym sprzęt nagłośnieniowym i oświetleniowym mogę zaoferować Wam usługę na najwyższym poziomie. Po szczegóły zapraszam do działu oferta.

 


Maciej StyperekMACIEJ STYPEREK

Technik oświetlenia, pomoc techniczna

Maciej zajmuje się w naszej firmie oświetleniem, to dzięki niemu Wasze wesele i inna impreza będzie kolorowa. Nie obce są mu tematy programowania DMX, jak i inne zagadnienia związane z techniką estradową. Początkowo, gdy się poznaliśmy również prowadził amatorsko imprezy, jednak z czasem jego pasją stało się światło. W przypadku wesel i dużych imprez Maciej jest zawszę moją “prawą ręką”.

 


Nasze atuty to:

  • Indywidualne podejście do każdego zlecenia;
  • Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy;
  • Wysoka kultura osoba oraz doskonały kontakt z Gośćmi;
  • Głowa pełna niebanalnych pomysłów i rozwiązań.

 

Działamy w 100% legalnie i wystawiamy faktury.

 

DANE FIRMY:
Damko Damian Lempe
ul. Jelonkowa 28
62-002 Złotniki
NIP: 777-306-70-91
REGON: 362-600-780